Ekibimizle tanışın!

Takımımızın 18 üyesi de sizlere kendilerini göstermek için burada

Kulüp Başkanı

Mustafa Bayrak

mustafa.bayrak@sauemk.com

Kulüp Başkan Yardımcısı

Oğuzhan Bozdağ

oguzhan.bozdag@sauemk.com

Kulüp Başkan Yardımcısı

Haluk Balcan

haluk.balcan@sauemk.com

Kulüp Genel Sekreteri

Rubeyde Atik

rubeyde.atik@sauemk.com

Bilişim & Medya Komisyonu

Hilal İlayda Tezgider

ilayda.tezgider@sauemk.com

Bilişim & Medya Komisyonu

Volkan Çulhacı

volkan.culhaci@sauemk.com

Eğitim Komisyonu

Çiğdem Edinç

cigdem.edinc@sauemk.com

Eğitim Komisyonu

Mustafa Özcan

mustafa.ozcan@sauemk.com

Toplumsal Duyarlılık Komisyonu

Ece Yaşa

ece.yasa@sauemk.com

İnsan Kaynakları Komisyonu

Cansu Ferruhoğlu

cansu.ferruhoglu@sauemk.com

İnsan Kaynakları Komisyonu

Akif Durusoy

akif.durusoy@sauemk.com

Sosyal Faaliyet Komisyonu

Fatma Özkan

fatma.ozkan@sauemk.com

Sosyal Faaliyet Komisyonu

Semih Arslan

semih.arslan@sauemk.com

Proje Komisyonu

Ayça Aydın

ayca.aydin@sauemk.com

Proje Komisyonu

Miray Alp

miray.alp@sauemk.com

Finans ve Sponsorluk Komisyonu

Oğuz  Özel

oguz.ozel@sauemk.com

Teknik Gezi Komisyonu

Ufuk Özdemir

ufuk.ozdemir@sauemk.com

Kurumsal İletişim Komisyonu

Emine Culfa

emine.culfa@sauemk.com
EKİBİMİZ HAKKINDA

Sakarya Üniversitesi'nin en büyük, en aktif ve en prestijli kulübü SAÜEMK geleceğe yön vermeye devam ediyor. EMG (Endüstri Mühendisliği Günleri) gibi 3 gün süren en kapsamlı etkinliğinde uzman ve donanımlı iş adamları ile tanışma fırsatı buluyor, aynı zamanda da sektör hakkında bilgi edinme şansı elde ediyoruz. DEM (Deneyimli Endüstri Mühendisleri) toplantıları ile iş hayatında tecrübeli mühendislerle beraber güçlü bir kariyerin temellerini atıyoruz. İş hayatında adından sıkça söz edilen markalara düzenlediğimiz teknik geziler ve eğitimlerle vizyon sahibi, kariyer hedefi olan arkadaşlarımıza yardımcı olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu kadar yoğun kariyer takviminde eğlenmeyi de tabi ki unutmuyoruz. Geleneksel tanışma yemeği, EMK gecesi ve doğa kampları ile eğlenceli vakit geçiriyor, paintball, canlı müzik ve çeşitli spor etkinliklerimizle dolu dolu bir yıl geçirmeyi planlıyoruz. Biz eğlenirken yardıma ihtiyacı olan insanları da unutmuyor, kitap toplama kampanyaları huzur evi ve çocuk esirgeme kurumu ziyaretleri ile topluma katkıda bulunuyoruz.

Sen de bu ekibin bir parçası olmak istiyorsan neden bekliyorsun. Gel ve aramıza katıl!

Siz de bu ekibin bir parçası olmak ister misiniz? ŞİMDİ ÜYE OL
Sponsorlarımız
 0
 1
 2
 3
 4
 8