Haberler

Apple, Türkiye'de 26 Çalışan Birden Arıyor!

Dünyanın ileri gelen teknoloji üreticilerinden olan Apple, Türkiye'de yeni çalışanlar arıyor.

Apple'ın Türkiye'de yanlızca 2 mağazası bulunuyor. Bu mağazaların ikisi de İstanbul'da yer alıyor. Shop-in-shop konseptinde büyük teknoloji tedarikçilerinin mağazalarında stantları ve çalışanları bulunan Apple'ın yeni bir Apple Store açmaya hazırlandığı iddia edildi. Henüz kesin bir bilgi bulunmuyor ancak Apple'ın aynı anda 14 iş ilanı yayınlaması hiç de normal değil. Şu anlık toplam 26 iş ilanı yayında olan Apple, başvuruları kendi sitesi üzerinden kabul ediyor.

Verilen iş ilanlarına buradan başvurabilirsiniz, ayrıca üst düzey yönetici kadroları için de iş başvurularının bulunduğunu belirtelim. Yeni yayınlanan ilanlarda istenilen görevin perakende satış olması, yeni bir mağazanın açılma sinyallerini veriyor. Birçok kişinin şimdiden başvurda bulunduğu bu durumla ilgili yakında Apple'dan bir sürpriz duyabiliriz.

Kaynak: https://jobs.apple.com/tr/search?#businessline&t=0&sb=req_open_dt&so=1&lo=0*TUR&pN=0

Bu gönderiyi paylaşmak ister misiniz?

Erbil Nas

Aslında nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Kısaca söylemem gerekirse, Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Endsütri Mühendisliği Kulübü Bilişim & Medya Komisyonu lideriyim. Sizlere daha iyi içerikler sunmak için uğraşıyorum. İyi okumalar :)

Öne çıkan haberler

Haberler

2017-09-30

Elon Musk, Tek Tweet'i ile Mercedes'e 10 Milyar Dolar Yatırım mı Yaptırıyor?

Elon Musk ile Mercedes Twitter'da eğlenceli bir şekilde atıştı. Atışma sonucunda kafalarda tek bir soru kaldı: Mercedes'in 10 milyar dolarlık yatırımının sebebi Elon Musk mı?


Daha önce ...


Erbil Nas
Etkinlikler

2018-11-17

Deneyimli Endüstri Mühendisliği Günleri 1

Her sene düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz gelenekselleşmiş etkinliğimiz Deneyimli Endüstri Mühendisliği Günleri (DEM)'nin bu y ...


İlayda Tezgider
Etkinlikler

2018-11-18

Kariyer ve Gelecek

15 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Makers Türkiye  Kurucusu Ongun TAN, Muse İstanbul CEO'su Serdar Ekrem Ş ...


İlayda Tezgider

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumunuzu bırakın

Sponsorlarımız
 0
 2
 3