Haberler

Apple, Türkiye'de 26 Çalışan Birden Arıyor!

Dünyanın ileri gelen teknoloji üreticilerinden olan Apple, Türkiye'de yeni çalışanlar arıyor.

Apple'ın Türkiye'de yanlızca 2 mağazası bulunuyor. Bu mağazaların ikisi de İstanbul'da yer alıyor. Shop-in-shop konseptinde büyük teknoloji tedarikçilerinin mağazalarında stantları ve çalışanları bulunan Apple'ın yeni bir Apple Store açmaya hazırlandığı iddia edildi. Henüz kesin bir bilgi bulunmuyor ancak Apple'ın aynı anda 14 iş ilanı yayınlaması hiç de normal değil. Şu anlık toplam 26 iş ilanı yayında olan Apple, başvuruları kendi sitesi üzerinden kabul ediyor.

Verilen iş ilanlarına buradan başvurabilirsiniz, ayrıca üst düzey yönetici kadroları için de iş başvurularının bulunduğunu belirtelim. Yeni yayınlanan ilanlarda istenilen görevin perakende satış olması, yeni bir mağazanın açılma sinyallerini veriyor. Birçok kişinin şimdiden başvurda bulunduğu bu durumla ilgili yakında Apple'dan bir sürpriz duyabiliriz.

Kaynak: https://jobs.apple.com/tr/search?#businessline&t=0&sb=req_open_dt&so=1&lo=0*TUR&pN=0

Bu gönderiyi paylaşmak ister misiniz?

Erbil Nas

Aslında nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Kısaca söylemem gerekirse, Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Endsütri Mühendisliği Kulübü Bilişim & Medya Komisyonu lideriyim. Sizlere daha iyi içerikler sunmak için uğraşıyorum. İyi okumalar :)

Öne çıkan haberler

Makale

2017-09-27

Zamanla Yarışmak

Darbe girişimi doğal olarak son üç ayda tüm ülkenin gündemini işgal ederek faaliyetlerimizin odağına oturdu ve enerjimizin bu konuyla soğurulmasına neden oldu. Bu zaman zarfında ülke içindeki gelişme ...


Erbil Nas
Etkinlikler

2017-10-10

İlhan Düzgün SAÜEMK'da

        Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü gelenekselleşmiş Deneyiml ...


T. Umut Tokoğlu
Haberler

2017-09-30

Elon Musk, Tek Tweet'i ile Mercedes'e 10 Milyar Dolar Yatırım mı Yaptırıyor?

Elon Musk ile Mercedes Twitter'da eğlenceli bir şekilde atıştı. Atışma sonucunda kafalarda tek bir soru kaldı: Mercedes'in 10 milyar dolarlık yatırımının sebebi Elon Musk mı?


Daha önce ...


Erbil Nas

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumunuzu bırakın

Sponsorlarımız
 0
 2
 3