Etkinlikler

Kariyer ve Gelecek

15 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Makers Türkiye  Kurucusu Ongun TAN, Muse İstanbul CEO'su Serdar Ekrem ŞİRİN bizlerleydi. Etkinliğimizin üçüncü oturumunda Nasa'da çalışan 6 Türkten biri olan astrofizikçi Umut YILDIZ ile e-konferans gerçekleştirdik.

Etkinliğimizin ilk oturumunda Ongun Tan, kurduğu şirket ile  ülkemizde "maker hareketini" yaymayı amaçladığından bahsetti. Sakarya Üniversitesi  öğrencileri ile buluşan  Ongun Bey, "ülkemizde   üretimde hangi konumdayız, üretimi arttırmak adına neler yapılabilir?"   gibi konular hakkında  bilgiler verdi.

Etkinliğimizin ikinci oturumunda Serdar Ekrem Şirin'in dijital yayıncılık, dijital pazarlama, okuma kültürü, e-spor konularındaki panelini gerçekleştirdik.

Üçüncü oturumda NASA'da çalışan Astrofizikçi Dr Umut Yıldız ile  gerçekleşti. Derin uzay ve astrofizik,uzay iletişimi ,yıldız oluşumları konularından bahseden Yıldız, NASA'  nın ne gibi  çalışmalarda   bulunduğunu biz öğrencilerle paylaştı.

Bu gönderiyi paylaşmak ister misiniz?

İlayda Tezgider

Öne çıkan haberler

Haberler

2017-09-30

Elon Musk, Tek Tweet'i ile Mercedes'e 10 Milyar Dolar Yatırım mı Yaptırıyor?

Elon Musk ile Mercedes Twitter'da eğlenceli bir şekilde atıştı. Atışma sonucunda kafalarda tek bir soru kaldı: Mercedes'in 10 milyar dolarlık yatırımının sebebi Elon Musk mı?


Daha önce ...


Erbil Nas
Etkinlikler

2018-11-17

Deneyimli Endüstri Mühendisliği Günleri 1

Her sene düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz gelenekselleşmiş etkinliğimiz Deneyimli Endüstri Mühendisliği Günleri (DEM)'nin bu y ...


İlayda Tezgider
Etkinlikler

2018-11-18

Kariyer ve Gelecek

15 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Makers Türkiye  Kurucusu Ongun TAN, Muse İstanbul CEO'su Serdar Ekrem Ş ...


İlayda Tezgider

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumunuzu bırakın

Sponsorlarımız
 0
 2
 3