Etkinlikler

Berke Sarpaş SAÜEMK’da

3 Ekim Salı günü Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübünün (EMK), Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezinde düzenlediği Girişimcilik Zirvesi’nde Sarpaş Danışmanlık kurucusu Berke Sarpaş öğrencilerle buluştu.

Sadettin Saran’ın ardından sahneye çıkan Berke Sarpaş,  Melbourne Kraliyet Üniversitesinde Sarpaş Danışmanlık’ın kurulumuna kadar yaptığı girişimler, verdiği girişimcilik eğitimlerinden, bir girişimcinin taşıması gereken özelliklere kadar katılımcıları bilgilendirdi.

Son olarak mental  ve takım çalışması üzerine gerçekleştirdiği interaktif aktiviteler salon eğlenceli anlar oluşturdu.

Bu gönderiyi paylaşmak ister misiniz?

T. Umut Tokoğlu

Merhaba sayın okuyan, senin için güncel olan tüm bilgileri derleyip en iyilerini seninle paylaşmaya çalışıyorum. Aynı zamanda Bilgisayar Mühendisliği okuyup, Sakarya Endüstri Mühendisliği Kulübü'nde Bilişim Komisyon Liderliği yapıyorum.

İyi günler, sayın okuyan...

Öne çıkan haberler

Makale

2017-09-27

Zamanla Yarışmak

Darbe girişimi doğal olarak son üç ayda tüm ülkenin gündemini işgal ederek faaliyetlerimizin odağına oturdu ve enerjimizin bu konuyla soğurulmasına neden oldu. Bu zaman zarfında ülke içindeki gelişme ...


Erbil Nas
Etkinlikler

2017-10-10

İlhan Düzgün SAÜEMK'da

        Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü gelenekselleşmiş Deneyiml ...


T. Umut Tokoğlu
Haberler

2017-09-30

Elon Musk, Tek Tweet'i ile Mercedes'e 10 Milyar Dolar Yatırım mı Yaptırıyor?

Elon Musk ile Mercedes Twitter'da eğlenceli bir şekilde atıştı. Atışma sonucunda kafalarda tek bir soru kaldı: Mercedes'in 10 milyar dolarlık yatırımının sebebi Elon Musk mı?


Daha önce ...


Erbil Nas

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumunuzu bırakın

Sponsorlarımız
 0
 2
 3